ÖZERAY ASANSÖR İNŞAAT TAAH. OTO. ELEKT. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. 

Firmamız ortakları ve ekibi 15 yıllık Asansör Montaj, Bakım ve Revizyon işlerinden edinilen tecrübe iş birikimi ve deneyimlerini 2014 yılında ÖZERAY ASANSÖR ELEKT. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adlı firmayı kurarak kurumsal hale getirerek devam ettirmektedir.

Firmamız 2014 yılında kurulmuştur. Dürüstlük ve güvenirlik ilkesini benimsemiştir. Firmamız her geçen gün deneyimlerini ve bilgi birikimini arttırarak güçlü kadrosuyla bugün asansör ve  inşaatın her alanında hizmet veren kendisinden saygıyla söz ettiren piyasada söz sahibi bir firma olmuştur.

 

ÖZERAY ASANSÖR ELEKT. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. sektöründe hızlı, ekonomik ve pratik çözümleriyle sizlerin de güvenini ve takdirini toplamayı hedefler.

SAYGILARIMIZLA…

Image

Gurur duyacağımız bir şey var!

0

Tamamlanmış Projeler

Zaman odaklı çalışan firmamız en iyi kapasite ile çalışmakta.

0+

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri odaklı çalışıyoruz. Referanslarımız ve geri dönüşlerde en iyi sonucu elde etmeye çalışıyoruz. Referans odaklı çalışıyoruz

0%

Yıllık Büyüme Kapasitemiz

Her yıl kapasitemizi, ekibimizi ve ürün portföyünmüzü artırıyoruz. Dolayısı ile her geçen gün yeni müşterilerle tanışmanın heyecanını yaşıyoruz.

0

Ödüllerimiz

İş teslimlerini zamanında ve eksiksiz olarak yapan firmamız referans listesini sürekli artırmakta ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktadır.


Sizlerden Gelen Geridönüşlere Göre Değerlendirme

  • Alternatif ürün önerileri.
  • Proje tamamlama hızı.
  • Dinamik ekip kadrosu
  • Telefon ile destek.

Değerlendirmeler

50% / Alternatif Ürün

90% / Proje tamamlama

80% / Ekip

60% / Telefon desteği

Belgelerimiz

Şirketimizin belediyeler ve bakablıklardan almış olduğu yeterlilik belgeleri.

Kuruluş Hikayesi

Ülkemizde asansörlü bina yapımı teknolojik gelişmeler ve avrupa birliği uyum yasaları çerçevesinde birçok alanda zorunlu hale gelmiştir. Bu alanda yeterli donanıma sahip firmaların sınırlı olmasından dolayı bu boşluğu tamamlama adına oluşturmuş olduğumuz kadro binalarınıza değer katma amacı ile faaliyete başlamıştır.

Sorumluluklarımız

Önce güvenliğiniz anlayışı ile emniyeti en üst seviyede tutmayı ilke ediniyoruz. Müşteri memnuniyetini önceliklerimiz arasında üst sırada tutuyoruz.

Hız

Genç, dinamik , teknoloji ile barışık bir ekiple çalışmayı ilke edindik.

Yönetim Ekibimiz

Uluslararası asansör firmalarında elde etmiş olduğu deneyimleri ve bilgi birikimlerini alt kadrolara aktaran ve sahada uygulayıcı olarak ta görev yapan kadromuzun bir bölümüne yer vermekten gurur duyuyoruz..

REFERANSLARIMIZDAN...

Özeray Asansör ile çalışmak kendini güvende hissetmektir..

Bakım Anlaşması Talepleri İçin

top